eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy DzierżoniówTechnik automatyk

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik automatyk

Lokalizacja:

Dzierżoniów

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • usuwanie awarii zgodnie z priorytetami oraz wdrażanie akcji korygujących,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądowych,
  • wykonywanie modernizacji oraz usprawnień maszyn,
  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych oraz wymiana informacji wewnątrz zespołu utrzymania ruchu,
  • wykonywanie wszystkich prac zgodnie z przepisami prawnymi, BHP, instrukcjami oraz wewnętrznymi standardami / procedurami (np. LOTO).

Oczekujemy:

  • możliwości dojazdu do firmy we własnym zakresie (Nowa Wieś Wrocławska)
  • praktycznej znajomości i rozumienia zagadnień mechatroniki,
  • umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej (m.in. schematy zasilania i sterowania elektrycznego) oraz praktycznej umiejętności aktualizacji dokumentacji,
  • projektowania prostych układów sterowania automatyki,
  • znajomości Simatic Menager (sterowniki PLC firmy Siemens).

Mile widziane:

  • znajomość techniki napędów elektrycznych (np. silniki oraz falowniki ABB),
  • uprawnienia SEP E1 / E2 / E3,
  • znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny),
  • znajomość zasad 5S, TPM.

Mamy do zaoferowania:

  • pracę w fińskiej firmie UPM Raflatac Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra sp. z o.o. (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta po okresie próbnym),
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do doświadczenia,
  • dodatek w wysokości 800 zł brutto za pracę w systemie 4-brygadowym
  • dodatki do wynagrodzenia oraz premie kwartalne,
  • obiady za 2 zł,
  • karta Multisport,
  • szansę na rozwój i zdobycie nowych kompetencji,
  • szeroki zakres szkoleń wprowadzających,
  • program płatnych poleceń pracowniczych - 500 zł netto za każdą poleconą osobę,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • szczegóły -> http://pracanaprodukcji.pl

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...