PracaOferty pracy Pietrzykowice (pow. wrocławskiTechnik serwisu urządzeń elektronicznych

Kto szuka:

Ingram Micro Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik serwisu urządzeń elektronicznych

Lokalizacja:

Pietrzykowice (pow. wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie)

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Testowanie sprawności i renowacja małych urządzeń elektronicznych.
  • Wykonywanie prac kosmetycznych i wykończeniowych na produktach.
  • Organizacja procesu napraw i przygotowanie produktów do wysyłki.
  • Pakowanie i zaopatrzenie linii produkcyjnej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Zorientowanie na osiąganie założonych planów serwisowych i jakościowych.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
  • Świadczenia z ZFŚS oraz karty podarunkowe na święta.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej, karty sportowej oraz dopłaty do wypoczynku.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz wyjazdy integracyjne.
  • Program wsparcia dla pracowników i ich rodzin, oferujący pomoc prawną, psychologiczną oraz doradztwo finansowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Ingram Micro Services Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.