PracaOferty pracyStażysta - copywriting, social media i pozycjonowanie SEO (płatny staż)

Kto szuka:

Fihn Sp. z o.o.

Stażysta - copywriting, social media i pozycjonowanie SEO (płatny staż)

Lokalizacja:

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres Twoich obowiązków uzależniony jest od stanowiska, ale oto przykładowe zadania wykonywane podczas stażu:
  • tworzenie tekstów na strony WWW firm z różnych branż,
  • zarządzanie treściami na portalach społecznościowych,
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • tworzenie tekstów (także z ChatGPT),
  • optymalizacji SEO tekstów,
  • zarządzanie mediami społecznościowymi,
  • pozycjonowanie stron WWW

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • orzeczenie o niepełnosprawności,
  • komputer lub laptop, smartphone i dostęp do Internetu,
  • pozytywne nastawienie do życia i pracy,
  • chęć rozwoju i nabycia nowych umiejętności :)

Firma oferuje:

Oferujemy
  • możliwość nabycia praktycznego doświadczenia,
  • zaświadczenie nabycia kwalifikacji w wybranym przez Ciebie stanowisku (CERTYFIKAT),
  • tryb 100% zdalny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Fihn Sp. z o.o.

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...