PracaOferty pracy SobinStarszy Technolog - Inżynier/Technik Elektryk (Zespół Przygotowania Produkcji)

Kto szuka:

MERCUS Logistyka sp. z o.o.

Starszy Technolog - Inżynier/Technik Elektryk (Zespół Przygotowania Produkcji)

Lokalizacja:

Sobin, ul. Wiertnicza 1

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie i koordynowanie projektów technicznych,
  • Czynny udział w uruchomieniach wiązek prototypowych,
  • Współpraca z działem produkcyjnym w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,
  • Szkolenie personelu w zakresie wdrażanych technologii,
  • Współtworzenie standardów dokumentacji, procedur i instrukcji,
  • Udział w analizie reklamacji, opracowaniu raportów 8D, FMEA, Planów Kontroli itp.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie – średnie lub wyższe o kierunku elektrotechnika lub robotyka, mechatronika, elektryka,
  • wymagany staż - 12 miesięcy,
  • Znajomość Office, CAD, rysunku technicznego, schematów elektrycznych oraz doświadczenie projektowe,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Sumienność, terminowość i kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespołach projektowych.
Mile widziane:
  • Znajomość technologii i procesów produkcji wiązek elektrycznych,
  • Wiedza z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (nagroda urlopowa, nagroda świąteczna, nagroda jubileuszowa, odprawa emerytalno-rentowa zgodnie z ZUZP),
  • Pakiet benefitów socjalnych (dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, ekwiwalent na pokrycie wydatków szkolnych, pożyczki na cele mieszkaniowe, dofinansowanie do imprez turystycznych, rekreacyjno-sportowych oraz kulturalno-oświatowych),
  • Abonamentowa opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Szkolenia,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • Karta Multisport lub Medicover,
  • Pracowniczy Program Emerytalny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: MERCUS Logistyka sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...