eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WroclawStarszy/-a Księgowy/-a

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Starszy/-a Księgowy/-a

Lokalizacja:

Wroclaw

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wroclaw
NR REF.: 1188614

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy kandydata na stanowisko: Starszy Księgowy/Starsza Księgowa

  Zakres obowiązków:

- Wykonywanie księgowań oraz prowadzenie ewidencji zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi.
- Udział w zamknięciu miesiąca oraz przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów okresowych.
- Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych.
- Bieżący kontakt z dostawcami, w tym przygotowywanie i monitoring płatności.
- Uzgadnianie sald oraz księgowanie faktur i przelewów bankowych.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość).
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku- Znajomość przepisów rachunkowych oraz podatkowych.
- Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
- Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie produkcyjnej.
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
- Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia).
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...