PracaOferty pracy Byków › Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży rozwiązań technicznych

Kto szuka:

Praca.pl

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży rozwiązań technicznych

Lokalizacja:

Byków

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z klientami w branży technicznej;
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi i doradztwa technicznego;
  • Analiza potrzeb klientów oraz elastyczność w dostosowywaniu odpowiednich rozwiązań;
  • Udział w targach branżowych oraz innych wydarzeniach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższe, mile widziane techniczne;
  • Znajomości technik sprzedaży;
  • Umiejętność oferowania;
  • Znajomości języka angielskiego - na poziomie komunikatywnym;
  • Prawa jazdy kat. B;
Mile widziane:
  • Doświadczenie w sprzedaży.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Kontrakt B2B z ryczałtowym wynagrodzeniem;
  • Premię uzależnioną od wyników;
  • Szkolenia;
  • Prywatna opieka medyczna.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Administrator Systemu Biznesowego Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Elektryk

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Sprzedaż