PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista Prototypowania Pojazdów (Automotive)

Kto szuka:

Zieta Prozessdesign sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista Prototypowania Pojazdów (Automotive)

Lokalizacja:

Wrocław, Psie Pole

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Wytwarzanie prototypów części pojazdów i całych pojazdów
  • Obróbka metali, blach, profili (spawanie, cięcie, otworowanie, gięcie)
  • Obróbka tworzyw sztucznych (szlifowanie, szpachlowanie, lakierowanie, klejenie, obróbka po druku 3D)
  • Praca kreatywna przy prototypach
  • Wykonywanie prototypów i detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Montaż i podmontaż komponentów pojazdów
  • Tworzenie i wykonywanie stelaży, subram, stanowisk testowych i oprzyrządowania potrzebnego do wykonywania prototypów
  • Budowanie stanowisk spawalniczych
  • Proponowanie i tworzenie nowych rozwiązań w prototypie
  • Współpraca z działem projektowym, konfrontacja pomysłów i idei
  • Proaktywne działania prowadzące do lepszej organizacji miejsca pracy,
  • Zgłaszanie braków i zapotrzebowania prototypowni,
  • Nadzór i dbanie o dobry stan warsztatu i wykorzystywanych sprzętów, bieżący serwis wykorzystywanych narzędzi
  • Optymalizacja procesów i stanowisk pracy

Przy dłuższej współpracy i nabraniu doświadczenia – koordynowanie pracy osób zajmujących się budową prototypów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w budowaniu i prototypowaniu pojazdów
  • Kreatywne myślenie nastawione na praktyczne rozwiązywanie problemów prototypowych i wytwórczych
  • Bardzo dobra znajomość budowy pojazdów, w tym pojazdów elektrycznych
  • Umiejętność spawania MIG/MAG
  • Umiejętności modelarskie, obróbki modeli z tworzyw
  • Umiejętność spawania TIG mile widziane
  • Doświadczenie w lakiernictwie będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi drukarek 3D i przygotowania modeli do druku będzie dodatkowym atutem
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędzi warsztatowych, zarówno manualnych jak i elektrycznych
  • Umiejętność obsługi manualnej frezarki i tokarki będzie dużym atutem
  • Umiejętność poszukiwania i wytwarzania niesztampowych i niestandardowych rozwiązań
  • Biegłość czytania rysunków technicznych i interpretacji modeli 3D
  • Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem (narzędzi do organizacji pracy)
  • Umiejętności związane z obsługą programów do projektowania 3D będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność, dokładność, umiejętność zorganizowania stanowiska pracy,
  • Otwartość na naukę i rozwój w nowych dziedzinach,
  • Wykształcenie związane z zakresem obowiązków będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana pasja do branży motoryzacyjnej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Praca z najnowszymi technologiami,
  • Zwinna, eksploracyjna metodyka. Szybkie sprawdzenie w rzeczywistości tworzonych projektów,
  • Praca stacjonarna,
  • Możliwość dopasowania godzin pracy,
  • Dostęp do zaawansowanych maszyn i urządzeń, możliwość nauki,
  • Zapewnione narzędzia pracy, programy do zarządzania pracą,
  • Zespół wykwalifikowanych specjalistów automotive, konstruktorów, obliczeniowców,
  • Komfortowe warunki pracy, parking dla samochodów i rowerów, ładowarka pojazdów EV,
  • Wyjazdy branżowe,
  • Możliwość wybrania ścieżki rozwoju,
  • Umowa o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Programista CNC Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Magazynier

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Zieta Prozessdesign sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

  • Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Powrót do pracy po wakacjach bywa dla wielu pracowników dość traumatycznym przeżyciem, szczególnie w przypadku, gdy już od pierwszych chwil w biurze muszą mierzyć się z długą listą ASAP-ów i wypełnioną po brzegi skrzynką pocztową ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.