PracaOferty pracy Wroclaw › Specjalista ds. szkoleń z francuskim - pierwsza praca w HR

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń z francuskim - pierwsza praca w HR

Lokalizacja:

Wroclaw

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wroclaw
NR REF.: 1187201

Administrator ds. koordynacji szkoleń z językiem francuskim
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Administrator ds. szkoleń z językiem francuskim.

W nowej roli będziesz częścią zespołu HR, który zajmuje się organizowaniem szkoleń dla pracowników wewnętrznych klienta- w tym przypadku z Francji. Do Twoich obowiązków będzie należeć organizacja szkoleń wewnętrznych, odpowiadających na potrzeby pracowników, tworzenie prezentacji, kontakt z trenerami, dbanie o kalendarz szkoleń firmy, rejestracja i weryfikacja uczestników oraz poziomu satysfakcji ze szkoleń, a także proces rozliczeniowy. W codziennych zadaniach będziesz miał kontakt zarówno z pracownikami zainteresowanymi szkoleniami, innymi działami wewnętrznymi firmy oraz zewnętrznymi usługodawcami.

Idealny kandydat to osoba, która posiada
silne umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem, a także zdolność do efektywnego zarządzania wieloma zadaniami. Doświadczenie w działach HR lub też w organizacji szkoleń/eventów/wydarzeń/prowadzeniu projektów będzie traktowane jako duży atut. Szukamy osoby dobrzy zorganizowanej, terminowej, lubiąca dynamiczną pracę z ludźmi. Wymagana jest znajomość języków: francuskiego na poziomie C1 oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym B2. Do udziału w rekrutacji zapraszamy również osoby świeżo po studiach, szukających pierwszej pracy.

Zapraszamy do udziału w procesie dla renomowanej firmy na rynku (rekrutacja odbędzie się w 100% zdalnie), gwarantującej zatrudnienie na okres 6 miesięcy z możliwością współpracy długofalowej w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów, atrakcyjne wynagrodzenie. Oferujemy pracę w systemie hybrydowym (praca z biura – 2 dni w tygodniu) oraz niezbędny do niej sprzęt.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-31

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HAYS

branże: HR