eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OławaSpecjalista ds. Inwentaryzacji

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Inwentaryzacji

Lokalizacja:

Oława, Wrocław, Siechnice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT 1WJO.
  • Obsługa Microsoft Office.
  • Samodzielność.
  • Precyzyjność i dbałość o szczegóły.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Zaangażowanie.

To oferujemy

  • Pracę w systemie II zmianowym. (6-14; 14-22)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od zaraz w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości i dbałością o bezpieczeństwo pracowników
  • Realną możliwość rozwoju w organizacji.
  • Profesjonalne narzędzia pracy.
  • Szkolenia.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia na umowę o pracę
  • Opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, przedszkole przy zakładzie, organizowane konkursy, siłownia)
  • Duży parking przed firmą
  • Bezpłatny dojazd pracowników (Wrocław, Oława)
  • Program poleceń pracowniczych - 1500 zł
  • możliwość zatrudnienia na stałe u Klienta

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.