eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Ślusarz / Spawacz

Kto szuka:

DLA-PRZEMYSLU.PL Sikora Sp. z o.o.

Stanowisko:

Ślusarz / Spawacz

Lokalizacja:

Wrocław, Fabryczna

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Spawanie konstrukcji i elementów ze stali (odbojnice stalowe, wygrodzenia)
  • Spawanie metodą MIG/MAG na podstawie dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie elementów do spawania (obsługa: piły taśmowej, wiertarki kolumnowej, giętarki, spawarki, prasy hydraulicznej, tokarki, wypalarki, szlifierki)
  • Wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Przyjmowanie i weryfikacja dostaw materiałów
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • Stała współpraca z innymi działami firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy
  • Dokładność, sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w godzinach 8:00-16:00
  • Umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: DLA-PRZEMYSLU.PL Sikora Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w V 2024 wyższa o 11,4% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2024 wyższa o 11,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

  • Wypadek przy pracy: w czym pomaga ubezpieczenie pracownicze?

    Wypadek przy pracy: w czym pomaga ubezpieczenie pracownicze?

    Jak wynika z danych GUS, w pierwszej połowie bieżącego roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało więcej osób niż w roku minionym, ale jednocześnie mniej było zdarzeń, które miały skutek śmiertelny lub zakończyły się ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...