PracaOferty pracy WrocławReferent w Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej

Kto szuka:

Uniwersytet Wrocławski

Stanowisko:

Referent w Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej

Numer referencyjny:

referent.83.CASD.AH

Lokalizacja:

Wrocław, Plac Uniwersytecki 1

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nazwa stanowiska: referent
Wymiar etatu:  ½ etatu

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie sekretariatu Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego.
  • Prowadzenie pełnego rejestru dokumentacji Samorządu Studentów zgodnie z obowiązującymi przepisami wraz z ich rejestrowaniem w systemie EZD.
  • Prowadzenie bieżących prac związanych z obsługą przedsięwzięć organizowanych przez Samorząd Studentów.
  • Przygotowywanie Wniosków o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia, notatek z szacowania wartości zamówienia, zapytań ofertowych na dostawy i usługi zgodnie z obowiązującym PZP oraz Regulaminem udzielania zamówień publicznych w UWr dla potrzeb realizacji przedsięwzięć organizowanych przez Samorząd Studentów.
  • Obsługa poczty elektronicznej.
  • Organizowanie i protokołowanie posiedzeń Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów oraz Parlamentu Samorządu Studentów.
  • Współpraca z Samorządem Doktorantów, kołami, organizacjami, stowarzyszeniami, zespołami artystycznymi oraz jednostkami organizacyjnymi Uniwersytetu Wrocławskiego, w tym przygotowywanie wspólnych inicjatyw, projektów i wydarzeń w ramach CASD.
  • Wykonywanie dodatkowych zadań związanych z funkcjonowaniem organizacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania konieczne
  • Wykształcenie: średnie lub wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Biegła obsługa komputera – pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych.
  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz poczucie odpowiedzialności.
  • Dokładność i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji.
  • Otwartość na wdrażanie nowych zadań i rozwiązań.
Wymagania pożądane
  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.
  • Pracowitość i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty „multisport”.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Uniwersytet Wrocławski

branże: Administracja publiczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Pracodawcy coraz częściej inwestują w pakiety świadczeń pozapłacowych, chcąc wyróżnić się na rynku. Czy jednak te inwestycje zawsze odpowiadają na realne potrzeby pracowników? Jak wynika z najnowszego raportu Aplikuj.pl "Jak ...

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...