eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Projektant systemów automatyki

Kto szuka:

INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH Sp. z o.o.

Stanowisko:

Projektant systemów automatyki

Lokalizacja:

Wrocław, Śródmieście

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • projektowanie systemów automatyki, dobór aparatury AKPiA, dobór rozwiązań technicznych, - przygotowanie kosztorysów inwestorskich/przedmiarów robót,
  • opracowanie i przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • nadzór autorski nad opracowaną dokumentacją projektową,
  • sporządzanie list materiałowych do zakupów,
  • udział w przygotowaniu ofert.

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka, mechatronika,
  • preferowane minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (osoby z mniejszym doświadczeniem lub absolwenci kierunków technicznych również są mile widziani),
  • wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych,
  • znajomość MS Office, programów CAD, ePLAN,
  • znajomość języka angielskiego stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do wyjazdów obiektowych (głównie w kraju), prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy zespołowej, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań.

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyki przemysłowej i energetycznej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w firmie z wieloletnią tradycją, wiedzą i doświadczeniem,
  • miłą atmosferę, środowisko pracy oparte na zaufaniu i szacunku,
  • pracę w ambitnym i zgranym zespole młodych osób,
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, itp.),  pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, pakiet medyczny, dofinansowanie do wczasów).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia