eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BykówProgramista Systemów ERP (.NET, C#)

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Programista Systemów ERP (.NET, C#)

Lokalizacja:

Byków

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i rozwijanie funkcjonalności systemu ERP.
  • Monitorowanie i wsparcie w integracji systemu enova365 z innymi platformami (sklepy internetowe, systemy B2B, WMS).
  • Testowanie i wdrażanie aktualizacji systemu ERP.
  • Rozwiązywanie problemów i szkolenie nowych użytkowników systemów ERP oraz WMS.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie z systemami ERP, preferowana znajomość Soneta enova365.
  • Umiejętność programowania w C#, .NET.
  • Znajomość MS Visual Studio.
  • Dobra znajomość MS SQL Server, SSMS.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjne warunki pracy.
  • Przyjazne środowisko pracownicze.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?