eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławProgramista C++

Kto szuka:

INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH Sp. z o.o.

Stanowisko:

Programista C++

Lokalizacja:

Wrocław, Śródmieście

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy firmą działającą od ponad 70 lat w branży energetyki zawodowej. Tworzymy systemy sterowania i regulacji dla elektrowni i elektrociepłowni ale też dla innych podmiotów produkujących energię i ciepło.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój istniejącego oprogramowania, ale także za czynny udział w projektowaniu
i wdrażaniu nowych rozwiązań na obiektach przemysłowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

W naszej pracy wykorzystujemy szereg technologii:
  • C++ i koncepcji programowania z użyciem: STL, Boost, Qt5, bibliotek POCO C++, GTest, ZeroMQ, JSON,
  • Node.js z Typescript w tym Express z JWT, WebSocket, node-gyp,
  • Vue.js lub React w tym: Axios, Bootstrap, ECharts,
  • relacyjne bazy danych oraz bazy danych NoSQL,
  • interfejsy API RESTful oraz MQTT,
  • system kontroli wersji GIT,
  • systemy operacyjny MS Windows, Linux, QNX,

dlatego chcielibyśmy abyś i Ty posiadał wiedzę z tego zakresu.

Mile widziane byłyby również:
  • znajomość języka Python w tym: FastAPI/Flask, Setuptools, rozszerzanie Pythona w języku C/C++,
  • wiedza z zakresu konteneryzacji: Docker, mikroserwisy,
  • podstawowej znajomości języka Golang.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • środowisko pracy oparte na zaufaniu i szacunku,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, pakiet medyczny, dofinansowanie do wczasów).
  • parking dla pracowników wraz z rowerownią .

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.