PracaOferty pracy Rolantowice › Pracownik ogrodniczy/ Operator maszyn ogrodniczych

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Pracownik ogrodniczy/ Operator maszyn ogrodniczych

Numer referencyjny:

12815

Lokalizacja:

Rolantowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lokalizacja: Rolantowice (koło Bielan Wrocławskich)

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Wykonywanie prac ziemnych w ogrodnictwie, m.in: rozsypywanie, grabienie warstw ogrodniczych, kopanie dołów pod drzewa, kształtowanie terenu
  • Praca z maszynami ogrodniczymi (TORO DINGO 525, ładowarka John Deere 4520, kosiarka KUBOTA GZD 15II, wozidło Thwaites Alldrive, wozidło HITACHI EG-30) koparka Mecalac 8 MRC, ładowarka Weidemann
  • Współpraca i wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach ogrodniczych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Zdobytych uprawnień operatora koparki (warunek konieczny)
  • Prawa jazdy kat. B (lub chęci odbycia kursu)
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy przy zakładaniu ogrodów
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B-E, C
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, która zawierana jest bezpośrednio z naszym Klientem, bądź wybór innej formy zatrudnienia  jesteśmy otwarci na propozycję
  • Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonych specjalistów
  • Pracę w doświadczonym zespole w godzinach: 7.00-15.00
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz stabilne zatrudnienie
  • Udział w różnorodnych projektach realizowanych w różnych lokalizacjach

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Praca fizyczna