eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŚwięteOsoba na zmywak

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Osoba na zmywak

Lokalizacja:

Święte

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

 OSOBA NA ZMYWAK

Stołówka pracownicza

Miejscowość: Święte

To oferujemy:

  •  4 500 brutto/miesiąc
  • Umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o prace
  • Praca poniedziałek – piątek 10-18
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie przełożonego
  • Darmowy obiad, darmowe napoje w pracy
  • Możliwość zakupu obiadów na wynos z rabatem pracowniczym
  • Po okresie próbnym dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

 Twoje zadania:

  • Zmywanie naczyń stołowych
  • Zmywanie garnków i sprzętów kuchennych
  • Sprzątanie pomieszczeń magazynowo produkcyjnych
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Znajomość zasad HACCP
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Dojazd we własnym zakresie

 Proszę przesłać CV lub sms/tel. 889 058 335

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Operator maszyn myjących Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Magazynier

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.