PracaOferty pracy Wałbrzych › Operator wsparcia produkcji (Z i Bez doświadczenia)

Kto szuka:

AAS Recruitment

Stanowisko:

Operator wsparcia produkcji (Z i Bez doświadczenia)

Lokalizacja:

Wałbrzych, Boguszów-Gorce

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W Wałbrzychu pracuj z nami na wsparciu produkcji w branży motoryzacyjnej. Zapraszamy osoby z doświadczeniem oraz bez doświadczenia.  Z racji specyfiki pracy oferta kierowana do Panów.

Aplikuj lub zapraszamy do kontaktu tel. 5-0-7- 1-0-3- 0-3-6 lub wyślij SMS "WAŁBRZYCH" a oddzwonimy ze szczegółami.

Opis prac:

  • wsparcie produkcji
  • czynności manualne
  • obsługa maszyn

Oferujemy:

  • wynagrodzenie, na które składa się stawka godzinowa oraz dodatki
  • umowę zlecenie z możliwością płatnego chorobowego- składki ZUS
  • kartę Multisport, możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy
  • program stypendialny- do 20 000 zł na studia- szczegóły na exactfuture.pl
  • wdrożenie, przeszkolenie
  • szybki proces rekrutacji i możliwość zdobycia doświadczenia
  • grupowe ubezpieczenie, PPK
  • szybko i wygodnie formalności w telefonie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • sumienność, odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: AAS Recruitment

branże: Praca fizyczna