PracaOferty pracy Stanowice › Operator prasy krawędziowej (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator prasy krawędziowej (m/k)

Lokalizacja:

Stanowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • przygotowanie maszyn do pracy,
  • programowanie maszyn oraz gięcie detali zgodnie z dokumentacją technologiczną (praca w środowisku TRUMPF),
  • przezbrojenie maszyn oraz dobór odpowiednich narzędzi do pracy,
  • kontrola wykonywanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych,
  • dbałość o poprawny stan maszyny i narzędzi,
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • potrafisz dobierać parametry i ustawienia maszyn,
  • posiadasz doświadczenie w pracy w środowisku TRUMPH,
  • umiesz czytać rysunek techniczny,
  • lubisz pracę zespołową,
  • bez problemu posługujesz się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, kątomierz, kątownik, szczelinomierz),
  • posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i suwnic.

Nasz klient oferuje:
  • umowę o pracę bez pośredników,
  • dodatkowo 100% płatności za nocki,
  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, bony na święta, dofinansowanie do posiłków, bonus roczny, pikniki rodzinne, wyjazdy integracyjne),
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności (podstawa + premia),
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem: 691500824.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł