PracaOferty pracy Częstochowa › Doradca Techniczno-Handlowy ds. sprzedaży i wynajmu wózków widłowych

Kto szuka:

Kuhn Polska Sp. z o.o.

Doradca Techniczno-Handlowy ds. sprzedaży i wynajmu wózków widłowych

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do zadań należeć będzie:
  • rozwój sprzedaży w podległym regionie
  • budowanie pozytywnych relacji i rozwój współpracy z klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • identyfikacja potrzeb klientów i dobór optymalnych rozwiązań sprzedażowych
  • handel w sektorze inwestycyjnym, budowlanym i przemysłowym
  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • umiejętności nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • wykształcenia min. średnie,
  • doświadczenie w handlu B2B w branży sprzedaży wózków widłowych /  maszyn budowlanych
  • znajomości obsługi komputera – pakiet Office
  • umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności i odpowiedzialności w działaniu
  • konsekwencji w dążeniu do realizacji założonych celów
  • gotowości do rozwoju i przyswajania wiedzy z zakresu oferowanych technologii
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Kandydatom oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań technicznych w branży
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dużą niezależność i swobodę w kreowaniu rynku
Ponadto oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, umowę o pracę na pełny etat. Ciągłą możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pakiet szkoleń przygotowujących do pracy, duża samodzielność w działaniu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Kuhn Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Praca i zarobki w IT w I kw. 2024: przyszłość programistów niepewna?

    Praca i zarobki w IT w I kw. 2024: przyszłość programistów niepewna?

    Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

  • Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...