PracaOferty pracy Wrocław › Monter / Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Kto szuka:

Partner Serwis Sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter / Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Lokalizacja:

Wrocław, ul. Fabryczna 10 (Wrocławski Park Przemysłowy)

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych,
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii,
  • montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach,
  • raportowanie stanu urządzeń oraz współpraca z działem technicznym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (montaż/serwis wentylacji i klimatyzacji),
  • znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • znajomość obsługi w/w urządzeń,
  • znajomość automatyki układów wentylacyjno–klimatyzacyjnych,
  • znajomość podstaw mechaniki,
  • uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane świadectwo kwalifikacji F-gazowej,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 6-14,
  • jasne zasady wynagradzania (podstawa + premia),
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, szkoleń, kursów, nieoprocentowane pożyczki),
  • PARTNERską atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Operator Ładowarki Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Elektromonter

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Partner Serwis Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny