PracaOferty pracy Wrocław › Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Administracji Personalnej

Kto szuka:

Santander Consumer Bank S.A.

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Administracji Personalnej

Lokalizacja:

Wrocław, Fabryczna, ul. Legnicka 48b

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Administracja umów cywilno-prawnych
  • Aktualizacja danych kadrowych w systemach informatycznych HR
  • Administracja procesu zajęć komorniczych
  • Administracja benefitami pracowniczymi (w tym ZFŚS) i współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Sporządzanie analiz, raportów i przygotowanie prezentacji
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresie usprawniania procesów kadrowych
  • Współpraca z innymi jednostkami Banku oraz kadrą kierowniczą
  • Wpieranie menedżera HR w zakresie bieżących projektów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy i zasad prowadzenia dokumentacji personalnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów TETA HR, TETA ME, Płatnik oraz Workday

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Długofalową współpracę i różnorodne projekty
  • Dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna
  • Dostęp do wiedzy no limit- wewnętrzna strefa wymiany wiedzy, platforma szkoleniowa Dojo z dostępem do szkoleń na LinkedIn Learning, IBM oraz O’Reilly, program mentoringowy, konkursy, webinary i podcasty eksperckie
  • Kursy języka angielskiego i innych
  • Prywatną opiekę medyczną- Medicover
  • Elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
  • Program Buddy- wdrożenie u nas jest super
  • Program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie
  • Platforma psychologiczna- zawsze masz z kim porozmawiać
  • Tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności nas wyróżnia
  • Prosty język to nasz przyjaciel
  • Przyjazną atmosferę w pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe, chodzimy również po górach
  • Przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaksu
Benefity:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do języków obcych
  • dostęp do szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • praca hybrydowa
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na usługi firmowe
  • integracje!
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • kawa, herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • program rekomendacji
  • preferencyjne pożyczki

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Santander Consumer Bank S.A.

branże: HR