PracaOferty pracy Wrocław › Magazynier / Specjalista ds. magazynowo - technicznych

Kto szuka:

ZW Automation Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier / Specjalista ds. magazynowo - technicznych

Lokalizacja:

Wrocław, Fabryczna

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej polegającej na:
  • przyjmowanie dostaw i sprawdzenia jej kompletności z dokumentami
  • prowadzenie ewidencji przyjęć, wydań i zwrotów magazynowych
  • rozdzielanie komponentów z dostaw na poszczególne projekty
  • wprowadzanie na stan magazynowy zwrotów poprojektowych
  • wydawanie towaru pracownikom na potrzeby realizacji projektów
  • dbałość o zapewnienie ustalonych stanów magazynowych na akcesoria do montażu i przyłączeń
  • przygotowywanie sprzętów oraz aut do wyjazdów montażowych
  • pakowanie elektronarzędzi oraz materiałów montażowych
  • rozpakowywanie aut po wyjazdach montażowych
  • utrzymanie aut w gotowości do wyjazdów (zgłaszanie usterek, dbanie o czystość aut)
  • wyjazdy po towar
  • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie przydzielonych zadań.
Dodatkowe obowiązki
  • Wspomaganie monterów w prefabrykacji szaf:
  • Przygotowywanie materiałów i podzespołów do prefabrykacji szaf zgodnych z otrzymaną specyfikacją.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe
  • Mile widziana znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)
  • Umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • Zdolności manualne/ obsługa elektronarzędzi
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub umowa zlecenie.
  • Korzystne warunki płacowe.
  • Prywatna opieka medyczna, karta MultiSport
  • Przyjazna atmosfera w zespole
  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku (8 godzin)
  • Odzież robocza/ochronna

Odwiedź Naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o Nas :

www.zwautomation.pl

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: ZW Automation Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy