PracaOferty pracy Wrocław › Magazynier- Operator wózka widłowego

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Magazynier- Operator wózka widłowego

Lokalizacja:

Wrocław, Bielany Wrocławskie

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych

  • doświadczenie w pracy jako Operator wózka widłowego

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi ręcznych

  • komunikatywna znajomość j. polskiego

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)

  • opiekę koordynatora Asistwork na każdym etapie rekrutacji i podczas zatrudnienia

  • wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)

  • komfortowe warunki pracy w magazynie klasy A

  • dogodna lokalizacja: bliskość węzłów komunikacyjnych łączących A4 z drogą S8

  • duży parking dla pracowników

  • miła atmosfera i kultura pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-22

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy