PracaOferty pracy Wrocław › Kierownik ds. Księgowości Spółdzielni Mieszkaniowej

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "Energetyk"

Stanowisko:

Kierownik ds. Księgowości Spółdzielni Mieszkaniowej

Lokalizacja:

Wrocław, Dokerska 2a

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do nas, jeśli potrafisz:
  • Kierować finansami, dbać o terminowość i precyzję w księgowości.
  • Sporządzać sprawozdania finansowe Spółdzielni.
  • Analizować i optymalizować gospodarkę finansową zgodnie z prawem.
  • Koordynować pracę zespołu.
  • Kontrolować realizację deklaracji podatkowych.
  • Prowadzić inwentaryzacje.
  • Negocjować z zewnętrznymi partnerami oraz współpracować z Radą Nadzorczą.
  • Przygotowywać plany rzeczowo-finansowe.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co musisz mieć?
  • 5 lat doświadczenia w księgowości, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym.
  • Znajomość i praktyczną wiedzę dotyczącą praw podatkowych oraz zagadnień księgowo-finansowych.
  • Dyplom wyższych studiów ekonomicznych, najlepiej skoncentrowanych na finansach czy rachunkowości.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w spółdzielni mieszkaniowej.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Świadczenia socjalne.
  • Pakiet medyczny.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Udział w szkoleniach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-08

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "Energetyk"

branże: Księgowość / Audyt