eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WroclawIntegration Developer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Integration Developer

Lokalizacja:

Wroclaw

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wroclaw
NR REF.: 1189433

For our Client (banking industry) we are looking for experienced Integration/Python Developer.

  • Location: hybrid model from Wroclaw or Cracow (2 days/week in the office)
  • Form of cooperation: B2B contract via Hays
  • Rate: 150-210 pln/h net + vat
  • Start date: November/December 2024
  • Team: Providing solutions to help the firm embrace Artificial Intelligence and Machine Learning in the company.

Requirements:
“Must have” skills:
  • Python, FAST API – minimum 5 years of experience
  • SQL including creating tables and stored procedures
  • DevOps tools including Gitlab

“Nice to have” skills:
  • Pandas
  • Experience in AI/ML projects
  • Devops including Gitlab
  • Java, Javascript, Typescript
  • Microsoft Purview, Datahub or another data catalog tool
  • Data Modelling using Enterprise Architect and/or SHACL
  • Databricks, Dataiku or Azure Data Factory
  • Mlflow
  • Data Science toolklits and libraries such as Kedro, Ray, Rill, DuckDb Backstage

Responsibilities:
  • Design, Build and Configure the model AI inventory
  • Integrate the inventory with other tools and data platforms in the firm – these range from standard products such as mlflow, Databricks Unity Catalog through to custom inhouse solutions
  • We work in an agile methodology and create appropriate design artifacts as per our inhouse methodology

We offer:
  • Possibility of remote work
  • Working in big-scale, international project
  • Multisport card and Private Healthcare

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: HAYS

branże: Bankowość / Leasing

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...