PracaOferty pracy Wrocław › Informatyk Wsparcia Bezpośredniego na Wydziale Filologicznym

Kto szuka:

Uniwersytet Wrocławski

Informatyk Wsparcia Bezpośredniego na Wydziale Filologicznym

Numer referencyjny:

informatyk.55.ZWB.2.DUI.AH

Lokalizacja:

Wrocław, Plac Uniwersytecki 1

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nazwa stanowiska: informatyk

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba etatów: 1

Główne obowiązki
  • Inwentaryzacja sprzętu IT.
  • Świadczenie pomocy bezpośrednio przy stanowisku komputerowym, a także telefonicznej, mailowej lub w systemie zgłoszeń w zakresie rozwiązywania problemów pracowników UWr ze sprzętem komputerowym oraz podstawowym oprogramowaniem.
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego zgodnie z potrzebami pracowników i centralną polityką bezpieczeństwa sieci i stacji roboczych. Relokacja sprzętu komputerowego.
  • Diagnostyka komputerów w zakresie awarii sprzętu i oprogramowania. Wykonywanie drobnych napraw sprzętu komputerowego i przekazywanie poważniejszych napraw do serwisu zewnętrznego, w tym nadzór nad wykonanymi pracami.
  • Dbanie o techniczny dobrostan elementów infrastruktury informatycznej (szafy informatyczne, elementy podtrzymania zasilania, przełączniki i inna infrastruktura sieciowa, instalacje WiFi itp.).
  • Pomoc pracownikom w zakresie określenia parametrów sprzętu komputerowego i oprogramowania potrzebnego do wykonania ich zadań. Udział w pracach centralnego zespołu opracowującego ustandaryzowane konfiguracje sprzętowe.
  • Monitorowanie najnowszych trendów w obszarze technologii informatycznych i cyfrowych
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie rozwiązywania pojawiających się problemów.
  • Opieka nad systemami multimedialnymi sal dydaktycznych w zakresie: konfiguracja standardowego środowiska, priorytetowa reakcja na awarie, koordynacja napraw w serwisie zewnętrznym.
  • Zarządzanie dostępem użytkowników do danych przetwarzanych w administrowanych systemach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania konieczne
  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Minimum rok doświadczenia w pracy w obszarze wsparcia użytkowników końcowych.
Wymagania pożądane
  • Znajomość podstaw sieci komputerowej i Junos OS.
  • Samodzielność, umiejętność organizowania własnej pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) (docelowo zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Specjalista IT).
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz współpracy z doświadczonym zespołem.
  • Udział w projektach IT na rzecz Uczelni (projekty ogólnouczelniane oraz europejskie).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Uniwersytet Wrocławski

branże: Informatyka / Telekomunikacja