eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Informatyk

Kto szuka:

Uniwersytet Wrocławski

Stanowisko:

Informatyk

Lokalizacja:

Wrocław, Plac Uniwersytecki 1

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Liczba etatów: 1

Twoje zadania:
  • Aktywny udział w przetargach i inwentaryzacja sprzętu IT
  • Monitoring i optymalizacja kluczowych procesów IT
  • Przygotowywanie treści do regulaminów/procedur IT
  • Aktualizacja wiedzy o nowych trendach w IT
  • Administracja systemami zarządzania IT
  • Proaktywna współpraca w zespole i z zewnętrznymi dostawcami
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu/zarządzanie dostępem/supervisoring umów IT
  • Pomoc bezpośrednia i przez zgłoszenia w rozwiązywaniu problemów IT

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie w dziedzinie technicznej
  • Minimum rok doświadczenia w bezpośrednim wsparciu IT
  • Znajomość sieci komputerowych i Junos OS
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne
  • Znajomość produktów Apple będzie Twoim atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w uznanej instytucji
  • Stabilność zatrudnienia z perspektywą umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Realny wpływ na projekty IT uniwersytetu
  • Rozbudowany pakiet socjalny i zdrowotny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w otoczeniu specjalistów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Uniwersytet Wrocławski

branże: Informatyka / Telekomunikacja