eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Asystent Projektanta

Kto szuka:

INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent Projektanta

Lokalizacja:

Wrocław, Śródmieście

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Współudział w projektowaniu i opracowywaniu dokumentacji projektowej na etapach: koncepcji, projektu budowlanego i projektu wykonawczego
  • Tworzenie schematów elektrycznych jednokreskowych i wielokreskowych
  • Tworzenie rysunków montażowych dla projektowanych szaf rozdzielczych i urządzeń
  • Tworzenie planów instalacji elektrycznej, dobór kabli, obliczenia techniczne
  • Sporządzanie specyfikacji technicznych oraz kosztorysów na potrzeby postępowań przetargowych
  • Udział w uzgodnieniach i spotkaniach koordynacyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, elektryka) – warunek konieczny
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (AutoCAD)
  • Mile widziana znajomość EPLAN
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Chęć współpracy w zespołach projektowych

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z wieloletnią tradycją
  • Możliwość odbycia praktyk zawodowych w celu uzyskania uprawnień zawodowych
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, pakiet medyczny, możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • Rozwój  zawodowy i osobisty poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia