eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielany WrocławskieКасир

Kto szuka:

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Stanowisko:

Касир

Lokalizacja:

Bielany Wrocławskie

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

До твоїх основних завдань буде належати:

  • Ефективне та професійне обслуговування клієнтів на касі.
  • Сприяння формуванню іміджу MAKRO як компанії, дружньої до клієнтів.
  • Коректний розрахунок і збір платежів за придбані товари та облік замовлення на винос.
  • Дотримання вимог компанії щодо охорони праці та техніки безпеки.
  • Підтримання порядку на робочому місці.
  • Надання інформації клієнтам про пропоновані послуги.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Наші очікування:
  • Рівень польської, котрий дозволяє вільну комунікацію -  співбесіда буде відбуватись на польській мові.
  • Ентузіазм і цілеспрямованість при щоденній роботі з клієнтами.
  • Досвід роботи на аналогічній посаді вітається.
  • Доступність (позмінна робота, також вночі та на вихідних).
  • Акуратність, хороша організація праці.
  • CV просимо висилати в тільки польській мові.

Firma oferuje:

Ми можемо запропонувати вам:
  • Дружню та неформальну робочу атмосферу.
  • Працевлаштування на основі трудового договору.
  • Заробітну плату завжди вчасно.
  • Систему преміювання.
  • Розвиток та підвищення професійної кваліфікації.
  • Вивчення іноземних мов - англійська, німецька, іспанська на платформі e-Tutor.
  • Приватний пакет медичного обслуговування.
  • Групове страхування на пільгових умовах.
  • Знижки на покупки в MAKRO.
  • Дотаційне харчування.
  • Періодичні подарункові ваучери.
  • Спортивно-оздоровчу карту (Multisport Plus).
  • Парковка для співробітників.
  • Співфінансування відпусток.
  • Винагорода за рекомендацію співробітників.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

branże: Sprzedaż

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...