eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy DęblinRATOWNIK WODNY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

RATOWNIK WODNY

Lokalizacja:

Dęblin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0578

Obowiązki:

1) przestrzegać przepisów wynikających z treści art. 100 § 1 i § 2 Kodeksu pracy,
2) sprawować nadzór nad korzystającymi z obiektu zgodnie z przepisami WOPR,
3) przestrzegać regulaminu wykorzystania basenu i sauny,
4) udostępnić obiekt zgodnie z grafikiem wykorzystania,
5) sprawować nadzór nad właściwym wykorzystaniem pływalni przez użytkowników,
6) utrzymanie czystości w bezpośrednim obrębie niecki basenowej,
7) w razie zaistnienia wypadku powiadomić pogotowie ratunkowe,
8) w przypadku naruszenia dyscypliny przez użytkowników powiadomić Oficera Dyżurnego LAW,
9) przestrzegać przepisów BHP i ppoż.,
10) prowadzić dziennik dyżurów na obiekcie,
11) po zakończonym dyżurze obiekt należy zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych a klucze przekazać Oficerowi Dyżurnemu LAW.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • (w przypadku wykształcenia średniego 4-letni udokumentowany staż pracy),ważne uprawnienia ratownika wodnego zgodne z obowiązującymi przepisami.Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny):1) dyspozycyjność (praca zmianowa),2) uczciwość,3) odpowiedzialność za realizowane zadania,4) systematyczność i konsekwencja w działaniu,5) komunikatywność i sumienność.Komplet dokumentów w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Dotyczy zatrudnienia na stanowisku ratownika wodnego w ACS należy złożyć w Kancelarii Jawnej Lotniczej Akademii Wojskowej lub drogą pocztową na adres:Lotnicza Akademia Wojskowaul. Dywizjonu 303 nr 3508-521 Dęblinw terminie do dnia 23.09.2024 r. (liczy się data wpłynięcia do Kancelarii Jawnej LAW).

Miejsce pracy: Dywizjonu 303 35, 08-521 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny,2) życiorys (CV),3) kwestionariusz osobowy,4) kopie dokumentów potwierdzających okresy zatrudnienia (świadectwa pracy, zaświadczenia),5) kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,6) kopie innych dokumentów, potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności przydatne na stanowisku, na które przeprowadzana jest rekrutacja.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.