PracaOferty pracy › Partnerka / Partner Banku / Franczyzobiorca

Kto szuka:

VeloBank S.A.

Stanowisko:

Partnerka / Partner Banku / Franczyzobiorca

Lokalizacja:

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • VeloBank S.A. w związku z projektem rozwoju sieci placówek franczyzowych poszukuje do współpracy osób zainteresowanych współpracą jako: Partner/ Partnerka Banku / Franczyzobiorca,
  • oferta franczyzy VeloBanku jest skierowana do każdego, kto chce osiągnąć sukces biznesowy i osobisty.
  • system franczyzowy VeloBanku adresowany jest do osób, które nie boją się wyzwań, ciężkiej pracy, a równocześnie są ukierunkowane na uzyskanie satysfakcjonujących przychodów. VeloBank chce współpracować z osobami, które mają zarejestrowane własne firmy lub są gotowi rozpocząć działalność gospodarczą i są zainteresowane współpracą z VeloBankiem w ramach sieci franczyzy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • doświadczenie lub predyspozycje w sprzedaży bezpośredniej,
  • doświadczenie lub predyspozycje w zarządzaniu własnym biznesem i ludźmi,
  • prowadzenie lub uruchomienie własnej działalności gospodarczej,
  • zaplecze finansowe umożliwiające adaptację i wyposażenie placówki oraz zabezpieczenie jej sprawnego funkcjonowania przez początkowe miesiące po jej otwarciu,
  • umiejętność budowania relacji z klientami,
  • wysoka kultura osobista i bardzo dobra komunikatywność,
  • skuteczność i determinacja w realizacji przyjętych założeń,
  • pozytywne nastawienie do budowania bankowości detalicznej,
  • samodzielność i kreatywność w działaniu,
  • dobra znajomość lokalnego rynku,
  • wykształcenie minimum średnie.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • prowadzenie placówki bankowej na zasadach franczyzowych w pełnym zakresie obsługi,
  • profesjonalne szkolenia z zakresu produktów bankowych, w tym pełne wsparcie merytoryczne i operacyjne w trakcie współpracy przez: Dyrektora Regionalnego, Trenera Regionalnego, Help Desku i Call Center,
  • dostęp do systemów informatycznych (pracujących w trybie on-line z systemem bankowym) służących do sprzedaży produktów i obsługi klientów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: VeloBank S.A.

branże: Inne / Pozostałe