PracaOferty pracy Dąbrowa GórniczaRecepcjonistka / Recepcjonista w obiekcie przemysłowym

Kto szuka:

Securitas Polska

Stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista w obiekcie przemysłowym

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Opis oferty pracy

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA W OBIEKCIE PRZEMYSŁOWYM

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Twoje przyszłe zadania:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji,
  • profesjonalna obsługa recepcji biura, również gości zagranicznych, udzielanie informacji zgodnie z procedurami,
  • weryfikacja tożsamości pracowników i gości zgodnie z awizacjami, wydawanie kart dostępu,
  • prowadzenie dokumentacji służbowej,
  • współpraca z działem bezpieczeństwa w przypadku sytuacji awaryjnych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie NNW, karnet sportowy),
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
Kwalifikacje
  • znajomość języka angielskiego(B1/B2),
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • dobra organizacja,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...