PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza › Pracownik produkcji (produkcja profili aluminiowych )

Kto szuka:

HR Work Force Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji (produkcja profili aluminiowych )

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla firmy produkcyjnej z 20-letnim doświadczeniem w produkcji profili aluminiowych, lakierowaniu i prefabrykowaniu w Dąbrowie Górniczej,  poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twoje zadania:

·         Obsługa maszyn produkcyjnych, tj. prasa mimośrodowa, piły dwugłowicowe

·         Kontrola jakości gotowego detalu

·         Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

 Nasze oczekiwania:

·         Doświadczenie w pracy na produkcji

·         Mile widziana umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych tj. suwmiarka elektroniczna, miara miernicza

·         Mile widziana znajomość rysunku technicznego

·         Komunikatywność

·         Możliwość podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym

·         Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Atrakcyjny system premiowy

·         Dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy

·         Prywatną opiekę zdrowotną

·         Dofinansowanie do karty Multisport

·         Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki licznym szkoleniom

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-24

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: HR Work Force Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł