PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza › Pracownik produkcji / Operator CNC

Kto szuka:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji / Operator CNC

Numer referencyjny:

B/2024/06/14/AM

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należało:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Oczyszczanie odlewów żeliwnych,
  • Wstępna kontrola jakości produkowanych detali.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowy,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Chęci do pracy.

Firma oferuje:

Mamy dla Ciebie:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową (wszystkie składki odprowadzane, płatne L4, urlopy),
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia pod zakład,
  • Darmowy przewóz pracowniczy(z kierunków: Katowice, Bytom, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Tychy, Lelów, Myszków, Ogrodzieniec),
  • Dwutygodniowe szkolenie wdrożeniowe z Ekspertami,
  • Premie miesięczne: produkcyjna i regulaminowa,
  • Praca w systemie 4-brygadowym (wolne święta),
  • Płatne nadgodziny,
  • Konkursy i pikniki pracownicze,
  • Paczki świąteczne dla Rodzin,
  • Realną ścieżkę rozwoju oraz możliwość awansu,
  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie),
  • Program poleceń pracowników,
  • Zniżki na produkty do 40%,
  • Opiekę dedykowanego Konsultanta do spraw pracy tymczasowej, który przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności związane z zatrudnieniem.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: Job Impulse Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł