PracaOferty pracy Częstochowa › Serwisant / Monter urządzeń klimatyzacyjnych i układów wentylacyjnych

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Serwisant / Monter urządzeń klimatyzacyjnych i układów wentylacyjnych

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • serwis oraz montaż układów wentylacyjnych;
  • serwis oraz montaż urządzeń klimatyzacyjnych ;

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • doświadczenie w branży wentylacji i klimatyzacji;
  • mile widziane świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych (F-GAZY) (w razie potrzeby jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie);
  • prawo jazdy kat.B;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;
  • umiejętność pracy w zespole;

Firma oferuje:

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od posiadanych umiejętności);
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia);
  • pracę na terenie Częstochowy i okolic ;
  • pracę głównie w zespołach 2-3 osobowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Dział techniczny