eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Częstochowa › Serwisant / Elektromechanik

Kto szuka:

Partner Serwis Sp. z o.o.

Stanowisko:

Serwisant / Elektromechanik

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,
  • przeprowadzanie planowanych prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń u Klienta,
  • podejmowanie działań korygujących i naprawczych, również w przypadku awarii.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Poszukiwany kandydat posiada:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub gotowość do zdobycia takiego doświadczenie u nas,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryka, mechanika, elektromechanika),
  • znajomość budowy silników elektrycznych, wentylatorów,przekładni,rysunku technicznego,
  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP oraz obsługa suwnicy z poziomu "0",
  • brak przeciwwskazań do pracy pow. 3 m,
  • dyspozycyjność, doskonała organizacja pracy, gotowość do wyjazdów służbowych w teren.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 6-14, możliwe nadgodziny
  • jasne zasady wynagradzania (podstawa + premia),
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, szkoleń, kursów, nieoprocentowane pożyczki),
  • PARTNERską atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Partner Serwis Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny