PracaOferty pracy Częstochowa › Mechanik/Serwisant do działu utrzymania ruchu – maszyny CNC

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik/Serwisant do działu utrzymania ruchu – maszyny CNC

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw maszyn oraz urządzeń w zakładzie produkcyjnym w zakresie systemów elektrycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych oraz awarii maszyn sterowanych numerycznie i urządzeń technicznych
  • Udział w uruchomieniu, monitorowaniu i przeglądzie robotów i części automatycznych maszyn
  • Dbanie o utrzymanie wysokiej jakości i sprawności działania maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez regularne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
  • Udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych
  • Przygotowanie i realizacja planów konserwacyjnych i naprawczych
  • Sugerowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu
  • Utrzymanie właściwej dokumentacji dotyczącej przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne: elektronik, robotyk, automatyk, mechatronik lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i gotowość do podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, aby zapewnić ciągłość produkcji poprzez regularne przeglądy i konserwację maszyn
  • Uprawnienia SEP dla Grupy 1 do 15 kV
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie zgodnie z IATF 16949:2016
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pomoc ze strony konsultanta Manpower w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie posiłków

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.