eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy CzęstochowaMagazynier z uprawnieniami UDT

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami UDT

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • transport komponentów, wyrobu gotowego i opakowań przy użyciu wózka paletowego akumulatorowego,
  • umieszczanie komponentów na regałach w obszarze linii produkcyjnej,
  • obsługa wózków widłowych z mechanicznym napędem podnoszenia,
  • wymiana baterii akumulatorowych,
  • przygotowywanie opakowań tekturowych,
  • praca przy obsłudze wciągnika sterowanego z poziomu 'O',
  • praca przy obsłudze wózka jezdniowego podnośnikowego prowadzonego.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • wykształcenia min. zawodowego,
  • uprawnień UDT,
  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie.

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie  ZF ul. Legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa)
  • umowę o pracę ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy,
  • pełny etat i stabilne zatrudnienie,
  • szkolenia wdrażające,
  • dodatkowa płatna 15 minutowa przerwa,
  • darmowy dojazd do miejsca pracy na terenie Częstochowy,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.