eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy CzęstochowaKierownik Salonu

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Kierownik Salonu

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Zarządzanie salonem sprzedaży
  • Motywowanie i integrowanie zespołu w ramach wspólnej pracy i coachingu
  • Dbałość o realizację planów sprzedaży, w tym aktywna obsługa naszych Klientów zgodnie ze standardami
  • Praca ze wskaźnikami sprzedażowymi
  • Codzienna praca z kolekcją i dbałość o VM

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie minimum pół roku na stanowisku Kierownika Salonu w branży fashion
  • Świetnie rozwinięte umiejętności motywowania pracowników
  • Zaangażowanie w rozwój swoich pracowników
  • Posiadanie wysokiej orientacji na wyniki
  • Umiejętności analityczne

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w prestiżowym salonie
  • Premie za realizację wyników
  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program szkoleniowy
  • Uniform służbowy po okresie próbnym
  • Zniżki na produkty
  • Benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, program poleceń i inne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Sprzedaż

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...