eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy CzeladźPracownik produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Czeladź

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie dla naszego Klienta zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej - światowej legendy motoryzacji poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownika produkcji

Zakres obowiązków:

  • Wykładanie tarcz na linię
  • Obróbka tarcz za pomocą narzędzi i elektronarzędzi
  • Kontrola jakości, pakowanie gotowego wyrobu

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Chęć do pracy

Oferta:

  • Nowa, wyższa stawka miesięczna do 6832 zł brutto*!
  • Bogaty system premiowy

- Premia 4 brygadowa frekwencyjna 900 zł brutto
- Premia produkcyjna 7% (ok. 300 zł brutto)
- Premia regulaminowa 8% (ok. 342 zł brutto)
- Bony na karcie przedpłaconej 630 zł netto

  • Umowa o pracę na cały etat
  • 4 brygadowy system pracy po 8h (wolne święta, co 4 niedziela)
  • Bezpłatny przewóz z ponad 20 miejscowości w województwie śląskim: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Myszków, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice, Tychy, Wojkowice, Sławniów, Pilica, Ogrodzieniec, Bytom, Chorzów

*stawka liczona z dodatkami: premie, godziny nocne

Świadczenia dodatkowe:

  • Karta multisport, ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Paczki świątecznie dla pracowników i ich dzieci
  • Manpower Premium: zniżki do wielu lokali, pizzerii i klubów
  • 2 tygodniowe szkolenie wdrożeniowe, dzięki któremu spokojnie przygotujesz się do pracy
  • Opiekę konsultanta Manpower na miejscu - nie musisz nigdzie jeździć

Zostaw nam swój kontakt a oddzwonimy i umówimy się na spotkanie.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (bezpłatny dojazd)

Sprawdź nasze inne oferty pracy na stronie Manpower.pl - wejdź w  zakładkę Oferty Specjalne i dowiedz się więcej!

Nr ref.: PP/6374/JST
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-09

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.