PracaOferty pracy CzaplinekSpecjalista w dziale Controllingu

Kto szuka:

Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.

Stanowisko:

Specjalista w dziale Controllingu

Lokalizacja:

Czaplinek

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki.
  • Monitorowanie wskaźników efektywności finansowej i operacyjnej oraz ich raportowanie;
  • Controlling kosztów łańcucha dostaw i produkcji oraz innych kluczowych kosztów;
  • Wsparcie i kontrola działań zmierzających do poprawy kosztów oraz optymalizacja modelu kosztowego. Współpraca z klientami wewnętrznymi (analizy, raporty, konsultacje);
  • Współudział w procesie budżetowania, w tym organizacja i kontrola nad przebiegiem procesów w jednostce;
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego i kontrolera finansowego w bieżących zadaniach

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twój profil.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane controlling operacyjny, finansowy);
  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli projektów lub controllingu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office;
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Co oferujemy.
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy;
  • Umowę o pracę i program wdrożeń dla nowego pracownika;
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników;
  • Program benefitów sportowych i kulturalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.

branże: Księgowość / Audyt

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.