PracaOferty pracy CieszynSpecjalista w dziale audytu finansowego | praca od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Specjalista w dziale audytu finansowego | praca od zaraz

Lokalizacja:

Cieszyn

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta- wiodącej kancelarii księgowo- podatkowej w Cieszynie (woj. śląskie) poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. audytu finansowego

Miejsce pracy: Cieszyn

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Benefity m.in: ubezpieczenie medyczne
  • Pracę stacjonarna w Cieszynie (7:00-15:00 lub 8:00- 16:00, lub pn.-czw. 7:00-16:00 a pt. 07:00-12:00)
  • Pracę w stabilnej i przyjaznej firmie
  • Roczną premię uznaniowa

Zadania:

  • Analiza ksiąg rachunkowych klientów
  • Analiza stanów magazynowych
  • Analiza finansowa / badanie odchyleń
  • Szacowanie ryzyka

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale audytu finansowego min. 1 rok
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Komunikatywny język angielski
  • Umiejętności analityczne
  • Mile widziana znajomość pracy w CaseWare, Canva

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Księgowość / Audyt

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...