PracaOferty pracy CieszynSpecjalista ds. spedycji i sprzedaży

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Specjalista ds. spedycji i sprzedaży

Lokalizacja:

Cieszyn

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych.
  • Opracowywanie i prezentowanie ofert handlowych, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta.
  • Planowanie, koordynacja oraz nadzór nad realizacją transportu i spedycji krajowej oraz międzynarodowej.
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień, dbając o terminową dostawę i wysoką jakość obsługi.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami.
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz transportowych z klientami i partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca lub spedytora (minimum 2 lata).
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami oraz skuteczne negocjacje handlowe.
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Atrakcyjny system wynagradzania składający się z podstawy oraz prowizji od sprzedaży i realizacji transportów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu.

Jeżeli szukasz wyzwań zawodowych i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.