PracaOferty pracy CieszynPracownik / Pracownica magazynu sklepu

Kto szuka:

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik / Pracownica magazynu sklepu

Lokalizacja:

Cieszyn

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • rozładunek i załadunek oraz kontrola przychodzącego towaru,
  • zatowarowanie regałów magazynowych i sklepowych,
  • kompletowanie zamówień, wydawanie towaru, przygotowanie dostaw dla klientów,
  • obsługę wózka widłowego (jeśli posiadasz aktualne uprawnienia, wydane przez UDT);
  • pomoc w przeprowadzaniu bieżących inwentaryzacji;
  • dbanie o odpowiednie zabezpieczenie towarów (BHP).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kogo szukamy?
  • wyróżnia Cię prokliencka postawa i otwartość na ludzi;
  • chcesz się rozwijać i doskonalić,
  • potrafisz pracować zespołowo;
  • skrupulatność i dokładność w obliczeniach to Twoje mocne strony.

Firma oferuje:

Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:
  • Premię za progresję;
  • Udział w wynikach i akcjonariat;
  • Fundusz mieszkaniowy;
  • Dofinansowanie do termomodernizacji;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;
  • Kafeteria benefitów MyBenefit;
  • Rabat na zakupy;
  • Telefon służbowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...