PracaOferty pracy ChrzanówPracownik obsługi urządzeń produkcyjnych

Kto szuka:

WORKPOL Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik obsługi urządzeń produkcyjnych

Lokalizacja:

Chrzanów

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Kontrola jakości
  • Obsługa maszyn
  • Prace monterskie
  • Raportowanie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Gotowość do pracy na trzy zmiany lub w systemie 4-brygadowym
  • Nie wymagamy doświadczenia

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Dogodny dojazd
  • Pełne wdrożenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: WORKPOL Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...