PracaOferty pracy ChoszcznoPRACOWNIK BIUROWY-JĘZYK NIEMIECKI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY-JĘZYK NIEMIECKI

Lokalizacja:

Choszczno

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0629

Obowiązki:

Sprawdzanie faktur, kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami polskimi i niemieckimi, uzupełnianie tabeli w Excelu, uzupełnianie umów na podstawie wzoru, rozwiązywanie bieżących problemów, szukanie hoteli

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa pakietu MS Office
  • bardzo dobra obsługa komputera i internetu

Wykształcenie:

  • pomaturalne/policealne

Miejsce pracy: Grunwaldzka 36, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.