eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ChorzówStaż w Dziale HR

Kto szuka:

BetaMed S.A.

Stanowisko:

Staż w Dziale HR

Lokalizacja:

Chorzów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • udział w realizacji prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • selekcja aplikacji w procesach rekrutacji w systemie ATS
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych, kontakt mailowy i telefoniczny z kandydatami
  • udział w koordynacji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • organizacja praktyk studenckich, przyjmowanie zgłoszeń, weryfikacja dokumentacji
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji na różnych szczeblach organizacji
  • wysoka kultura osobista i dyskrecja
  • dobra znajomość MS Office lub narzędzi Google
  • mile widziane praktyki i staże w temacie HR „miękkiego”
  • mile widziani studenci studiów zaocznych lub absolwenci kierunków: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia biznesu itp.
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia w stabilnej firmie
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w strukturach dużej firmy medycznej
  • przyjazne środowisko pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: BetaMed S.A.

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...