PracaOferty pracy ChorzówOpiekun medyczny w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Kto szuka:

BetaMed S.A.

Stanowisko:

Opiekun medyczny w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Lokalizacja:

Chorzów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa opieka i wspieranie pacjentów przewlekle chorych oraz wentylowanych mechanicznie, przebywających w warunkach lecznictwa stacjonarnego
  • pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych
  • towarzyszenie i wspieranie podopiecznych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu: opiekun medyczny
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie opiekuna medycznego
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • dyżury 12-godzinne w systemie dwuzmianowym
  • umowę zlecenie
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej placówce, dostęp do parkingu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: BetaMed S.A.

branże: Inne / Pozostałe

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...