eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ChorzówInżynier Projektu Budowlanego

Kto szuka:

Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier Projektu Budowlanego

Lokalizacja:

Chorzów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania na stanowisku:
  • Planowanie i koordynacja budowy domów jednorodzinnych.
  • Kontrola jakości i terminowości realizacji projektów przez podwykonawców.
  • Współpraca z kierownikiem budowy i nadzorowanie zgodności prac z kosztorysem.
  • Utrzymywanie kontaktu z Inwestorami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w nadzorowaniu budów domów jednorodzinnych.
  • Znajomość przepisów budowlanych i procesów budowlanych.
  • Umiejętności komunikacyjne i doradcze.
  • Organizacja pracy, asertywność, prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym (40 godzin tygodniowo), bez pracy w weekendy.
  • Wsparcie techniczne i doskonałe warunki pracy.
  • Pracę w zaangażowanym zespole.
  • Możliwość realizacji ambitnych projektów.
  • Pakiet Multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Ślusarz maszynowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Agent Nieruchomości

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Trwają intensywne działania nad projektem ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Ustawa ma wdrożyć do polskiego prawa unijną dyrektywę w sprawie adekwatnych wynagrodzeń minimalnych w Unii Europejskiej. Polska jak i inne kraje ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

W dynamicznie zmieniającej się gospodarce Polski, zarobki stają się kluczowym wskaźnikiem do oceny kondycji regionów. Województwa śląskie i dolnośląskie, znane z różnorodności gospodarczej i historycznego dziedzictwa przemysłowego ...

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...