eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Chorzów › Doradca Klienta

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Doradca Klienta

Lokalizacja:

Chorzów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Obsługa powierzonego portfela klientów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży.
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym.
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych.
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.
  • Pełne wsparcie i szkolenia, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w sprzedaży.
  • Elastyczne godziny pracy, które umożliwią Ci wyważenie życia zawodowego i prywatnego.
  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynikach i osiągnięciach sprzedażowych.
  • Możliwość awansu i rozwoju kariery w naszej renomowanej firmie.
Czego oczekujemy od Ciebie
  • Pasji do sprzedaży i chęci ciągłego rozwijania swoich umiejętności.
  • Umiejętności interpersonalnych i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami.
  • Ambicji i determinacji w osiąganiu celów sprzedażowych.
  • Umiejętności organizacyjnych i samodzielności w zarządzaniu czasem.
  • Umiejętności komunikacyjnych i umiejętności słuchania, aby dobrze zrozumieć potrzeby klientów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Job Coach Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Inżynier Utrzymania Ruchu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Sprzedaż

  • Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Freelancerzy, czyli ponadprzeciętne zarobki bez wykształcenia?

    Freelancerzy, czyli ponadprzeciętne zarobki bez wykształcenia?

    Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?